| Vlad_Dinu_1997 a întrebat:

Am o problema la laptop. Nu mi se mai aprinde ecranul, iar atunci cand las clapa jos continua sa functioneze. Stiti cumva ce poate fi?

4 răspunsuri:
| Impossibleee a răspuns:

Buna.Am patit si eu asta odata.Am reinstalat windows.ul si nimic.Am avut noroc pentru ca laptopul meu a fost in garantie si mi l-au reparat ei, dar nu mi-au spus care e problema.

| Ionutandries a răspuns:

Banda de imagine este foarte uzată! Acest lucru se întâmplă și la telefoanele cu clăpiță

| K0sti a răspuns:

Placa video!

| RAY a răspuns:

Simplu il pui la un tv vezi da semnal daca nu placa e moarta, daca da lcd e mort simplu