| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la PC. Atunci cand joc un joc care consuma multe resurse scoate un bipuit. Ce poate fii?
Cum se poate rezolva problema?
Va rag raspundeti repede. Multumes.
Dau FUNDA si VOT!

Răspuns Câştigător
| pnker a răspuns:

Din cate stiu eu, acel bipuit apare in momentul in care memoria RAM este plina. Ai putea adauga niste memorii suplimentare.

4 răspunsuri:
| MrGolanu0 a răspuns:

Ai ceva la placa de baza poate ai si ceva virusi sau jocul e prea performant bft tongue

| Pussychat a răspuns:

A poiii incearca sa folosesti antivirusul avira si daca il ai dai F4 de 5 ori si isi va reveni!

| george232323 a răspuns:

Mie mi se intampla asa cand apas prea multe taste si se deregleaza complet...

| raidxp a răspuns:

Cat de multe resurse? ai deschis un task manager sa vezi cat la suta din procesor si memorie consuma, e la maxim? maraste memoria virtuala daca ai spatiu pe disk