| QweRty777 a întrebat:

Salut, am o problema la PC, cand da sa porneasca porneste o secunda si se opreste si dupa porneste singur la loc dar nu arata nimic pe ecran

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si acum de pe ce ai scris pe TPU

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie dus la servis doar ei stiu ce poate avea, pot fi multe incepind de la placa video hardul pana la contacte imperfecte mufe dezlipite pe plăci, dar monitorul merge? l ai verificat pe alta unitate?

| Ionut_Cristian_Cretu_2001 a răspuns:

Are o problema la butonul de pornire mie așa îmi făcea laptopul.

| QweRty777 explică (pentru Ionut_Cristian_Cretu_2001):

Nu cred, ca el o ia sa porneasca pana la urma si ajunge pana acolo unde apare sigla de la windows si nu mai merge

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ionut_Cristian_Cretu_2001):

Tu crezi ca toate defectele sunt ca la tine? Ma mir ca nu i ai zis ca are siguranța arsă, schimba ăla siguranța degeaba lua si foc.