| Alex_Irimia_1994 a întrebat:

Am o problemă la Pc...cand întru pe un joc de pe Steam...am mouse la și nu stiu de ce. Am și jocuri nășteau care imi merg perfect. Țin să precizez că am componente destul de bune. Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| Panduru_Vlad_1988 a răspuns:

Pe scurt memoria ram sau problema jocului (nu este compatibil cu deviceul tau )dar? Steam poate o fii cauza dar nu cred poate merge daca til dezinstalezi si til instalezi din nou asa am facut eu odata
Dar tin sa precizez ca pote nu i compatibil