| Sorinlelele a întrebat:

Salut.Am o problema la PC.Deci am un pc mai slab.Am luat un joc care imi dadea o eroare (Age Of Emipres ii HD) asa si am gasit un tutorial pe net care ma ducea la >-screen >resolution-advanced >>settings-adapter-proprietes si sa dezactivez ceva,am dezactivat si nu se mai vede normal, adica se vede altfel windousu cum ar fi ca sunt in joc.Si nu mai stiu cum sa activez ca nu imi mai apare la fel crying Windous7

3 răspunsuri:
| NeaMih4i a răspuns:

Reistaleaza windows-ul

| Alexandru400 a răspuns:

Intri la aceleasi setari, s-a schimbat doar tema windows-ului si sa selectezi aceeasi casuta inapoi de la tema "classic" la cea "basic". Bafta

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi. Am win 10 dar nu e foarte diferit de 7, cauta asa: My computer -> click dreapta -> Properties -> Advanced system settings (in stanga) -> Advanced -> Performance -> Settings -> bifezi Let Windows choose what's best for my computer -> Apply, apoi OK.
Cum e?