| OrbulCuVedere a întrebat:

Salut, am o problema la pc, deci sa incep.
Aprind pc si el porneste, dar pur si simplu nu se vede nimic pe ecran, ledul la monitor este galben, am crezut ca este de la placa video, am scos placa video si acum imi apare acel POST(cu placa de baza cand se incarca, in fine va las video) si dupa ledul la monitor se face galben.
Am intrat in bios si imi citeste ramii, processorul, gradele la el sunt 18-20, coolerul se invarte la fel si cel de la sursa.
Video:https://www.youtube.com/watch?v=JsfyhHTy8Kw
Are cineva idee care este problema?

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Ori s-a ars hardu, ori s-a dus ceva din bios, incerca sa reinstalezi windowsu.