| Karbohidrant a întrebat:

Salut, am o problema la PC: Dupa 30-o ora de functiune se inchide monitorul, pc ramane aprins. Acum cateva ore l-am curatat sperand ca aceasta problema o sa se rezolve, dar nu. Stie cineva cum as putea rezolva aceasta problema? dau funda, merci.

Răspuns Câştigător
| morariu a răspuns:

Cumpara-ti unul nou. Du-te la amanet ca sunt de alea la 60 de lei. Si pe asta arunca-l la gunoi ca nu mai ai csf cu el.

2 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Verifica contactele (din monitor, din unitate) si cablul din priza

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate l ai setat tu sa se oprească singur, verifică in setări.