| CatalinAdrr a întrebat:

Salut, am o problema la PC meu...am făcut Windows-ul (7 ultimate 64 bit) l-am activat iar acum procesorul îmi stă în 100% am un AMD Athlon 64 1 GB RAM...m-am uitat la cooler are praf pe el poate din cauza asta sau de la pasta termică?
Daca mă poate ajuta cineva dau funda!

2 răspunsuri:
| SergiuM99 a răspuns:

Procesorul iti sta 100% din cauza unui proces deschis in task manager. Vezi ce proces iti consuma cel mai mult din resurse si intereseaza-te de el. Dupa mine cred ca este un virus care iti suprasoliciteaza procesorul. Ca sa intri in task manager apesi ctrl+shift+esc.

| CatalinAdrr explică (pentru SergiuM99):

Men după ce am făcut Windows-ul l-am activat cu un program de atunci merge greu...