| Alexandru0007 a întrebat:

Am o problema la pc.Un virus.Am scanat cu malware bytes, e un virus care nu ma lasa sa instalez antivirus, cum scap de el? nu pot intra pe niciun site pe care sunt antivirusi.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Da-i o scanare completa cu Malwarebytes pe urma dupa ce il scaneaza baga toti virusii in carantina, da-i un restart la PC si intra sa-ti iei un antivirus de pe www.softpedia.com (sursa programelor cu client original) si vei putea descarca fara probleme de acolo.

| Alexandru0007 explică (pentru RareşTPUro):

Am scanat tot calc, imi arata ca sistemul este protejat.Am descarcat si un antivirus mai no name. kompasav si am facut scanare si cu asta si am aceeasi problema.