| AlbertoMarius1234 a întrebat:

Salut, am o problema la router, i-am dat reset si acum când mă conectez îmi zice că internetul poate fi indisponibil și lângă!

Am router de la Huawei (DiGi) HG814A5

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Trebuie configurat, daca ai de la Digi cel mai probabil si conexiunea PPOE cu datele de id si parola scrise in contract.

| anonimg a răspuns:

Posibil sa fie nevoie sa introduci username-ul si parola din nou, din control panel->network conection.
Daca nu merge nici asa, atunci trimiti problema ta la rds:
Posibil ca in apropiere cei de la rds sa efectueze servicii de mentenanta si sa nu fie internet cateva ore.