| RaZvY01 a întrebat:

Salut, am o problema la telefon, este un Samsung Galaxy Trend Lite si de curand nu merge sa il incarc adica il conectez la incarcator si nici un semn ca s-ar incarca, iar dupa ce il deconectez de la telefon apare ca se incarca, de ce thinking. El are si ecranu spart si credeam ca e de le el, dar nu stiu, nu ma pricep. De exemplu cand il inchid si il conectez la incarcator se incarca, dupa arata ca se deconecteaza in mod repetat.

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cred ca ai problema la mufa de incarcare ori mufa ori display-ul cu probleme.

| coryna01 a răspuns:

Ai grija si la priza: adica verifica de mai multe ori daca ai bagat bine incarcatorul in priza. e posibil sa nu faca bine contact. si mie mi s.a mai intamplat.

| Teodora_Teodora_1997 a răspuns:

Așa am patit si eu, iar dupa maxim o saptamana si-a revenit!