| aniram4sc a întrebat:

am o problema la telefonul Samsung gt s7390. S-a setat intimplator apelul in asteptare, adica cand vreau sa sun pe cineva, sau cand ma suna pe mine nimeni nu ma poate auzi, iar pe ecran imi apare pauza, si scrie in asteptare. Am incercat sa scot pauza dar nu pot, nici de la setari apel, nici de la setari telefon. Sper ca ati inteles care e problema, ce sa fac ca sa scot apelul in asteptare?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Telefonul nu se seteaza singur, incearca sa iei asupra ta toata raspunderea, mai ales daca esti singura persoana care foloseste telefonul, si sa recunosti cand faci setari gresite.
Da telefonul tatalui, sau mamei, sau unui frate mai mare, sa schimbe setarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta cea mai simpla : sa faci telefonului o revenire la setarile din fabrica. Si telefonul tau are Android scazut. Ma pricep mai mult de la KitKat in sus. Decat sa iti dau informatii eronate, mai bine fa ce am spus mai sus.

| aniram4sc explică (pentru anonim_4396):

Poti sa-mi spui te rog cum sa fac revenire la setarile din fabrica?