| ady900 a întrebat:

Salut, Am o problema la un laptop am un port HDMI a mers pana acum dar am pus odata laptopul pe lockscreen sau sleeping mod nu stiu cum se numeste si cred ca s-a facut ceva la setari pentru ca, cand am deschis laptopul nu mai primea imagine TV-ul de la cablu nu e pentru ca merge la receptorul de la DIGI.
Ce problema are portul HDMI?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Incearca : Restaureaza pc-ul la un moment anterior! Daca nu-si revine ai probleme cu laptopul! Bafta!