| adybrunetzel a întrebat:

Am o problema la un pc, am instalat windows xp pe el a mers 30 de minute, dar s-a inchis de mai multe ori in acest timp deoarece am curentul slab, iar acum cand incerc sa deschid pcul... se deschide iar cand incearca sa se logheze in Windows se inchide automat, nu se inchide cand intru in Safe mode. Care ar fi problema? mersi

4 răspunsuri:
| manowar1 a răspuns:

E din cauza sursei.

| Oaki a răspuns:

Ai putea sa schimbi sursa, dar iesi mai ieftin daca schimbi windows-ul happy incearca 7!

| Gyganzie a răspuns:

Din pacate s-ar putea sa fie SURSA (Sursa alimenteaza PCUL Cu Curent), o sursa noua costa cam 50- 60 lei, dar sa fii sigur ca este stricata sursa ia o surubelnita in stea s-au un citit care sa nu fie ascutit si desfa unitatea centrala din spate SI CURATAO de Praf (SA FIIE SCOASA DIN PRIZA SI DIN MUFE) o vei curata de praf inspecial in ZONA DE SUS din spate, ACOLO UNDE ESTE MUFA cu 3 Papuci.

| adybrunetzel explică (pentru Gyganzie):

Multumesc de raspuns