| denisTiky a întrebat:

Salut, am o problema la un pc, vreau sa ii schimb windowsul si cand incerc sa bootez de pe stick nu merge nicicum, si ma gandeam ca daca as sterge windows-ul poate dupa ar boota automat de pe stick...voi ce parere aveti?

Cine vrea mai multe detalii, gen poze cu ce se intampla spuneti-mi.

Funda!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da este posibil. Atentie! Cand pornesti de pe stick la un moment dat te intreaba ca daca vrei sa bootezi de pe el sa apesi orice tasta. Daca nu esti atent de aia sari. Mai incearca. Daca nu ia HDD-ul si pune-l ca al doilea in alt PC si sterge Windowsul.

| RAY a răspuns:

Vezi de un cd cu windows man

| Doja a răspuns:

Uita-te in bios la ordinea dispozitivelor de bootare si pune USB-ul inaintea hard-disk-ului. Altfel va gasi mereu hard disk-ul primul si va boota de pe el. oricate stickuri ai avea bagate

| J33k00 a răspuns:

Ai pc nou? Daca da incearca cu win 10. Eu asa am patit. Daca ai mai avut acel win pe acel pc incearca sa il bagi pe un cd ceva.