| Danandrei456 a întrebat:

Am o problema la windows 7, nu mai porneste,adica se incarca dar nu intra in dextop, sta si se incarca intruna iar apoi cand inchid laptopul de la buton si il deschid imi apare 'Start windows normality" si daca dau tot asa face iar daca dau pe "safe mode" imi scaneaza driverele si la un momentdat se opreste si sta asa. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

O solutie ar fi asta: intra in Safe Mode, iti muti toate fisierele si folderele de pe partitia C: (sau de pe ce partitie ai instalat OS) si-ti reinstalezi Windows-ul.

| Danandrei456 explică (pentru leapșa):

Mda, m-am gandit la asta, dar oare nu este nici o solutie fara sa il reinstslez? Adica sa repar cumva acel driver care da eroare