| Bybanu a întrebat:

Salut,

Am o problema la yahoo messenger care imi persista chiar daca schimb windows-ul!
Cand primesc email-uri, stiti apare acel plic galben si numarul de e-mailuri primite! La mine, intru, citesc si sterg email-urile si daca primesc alte email-uri, acel numar se aduna cu ce am primit inainte.
De exemplu am primit 10 email-uri, am intrat, le-am citit si le-am sters si mai primesc alte email-uri, mie imi arata ca am primit 15 dar de fapt am doar 5. Iar primesc email-uri, apare 21 dar de fapt am 6.

Asa, in fine. Ieri s-au adunat cred ca 999 de email-uri. Zic cred pentru ca nu am mai tinut cont ce numar este dar...acum cand primesc email-uri numai se ingalbeneste plicul si zice ca n-am email-uri noi!

Am incercat sa curat pc-ul cu ccleaner, pc doctor etc.
Dupa ce schimb windows sau intru la altcineva, acel numar nu se aduna in continuare cu ce am pe pc meu ci incepe sa se adune de la primul nr de email-uri primite!

Ii pot face ceva sau este o problema de la ei!?
I s-a mai intamplat cuiva?

5 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Ce browser folosesti?

| Bybanu explică (pentru Exaizo):

Folosesc google chrome

| Exaizo a răspuns:

Incerca sa iti instalezi Maxthon, daca patesti la fel, reinstaleaza windows-ul.

| Bybanu explică (pentru Exaizo):

Nu stau sa reinstalez windows-ul pentru asta laughing)
Vad ca acum cand deschid mess-ul nu apare ca am e-mail-uri primite, dar ele sunt. Si daca am mess-ul deschis si primesc email apare...dar nu si nr.

| Exaizo a răspuns:

Ou da, deci cineva te uraste big grin