| IonutAlin96 a întrebat:

Salut,am o problema legata de desktop-ul calculatorului, mai exact cu iconitele ce apar pe acesta.Am folosit pana acum optiunea align to grid,ok,nimic ciudat,totul mergea perfect, distantele intre iconite erau normale.De ieri seara nu stiu ce s-a intamplat, si cand folosesc aceasta optiune se vede distanta prea mare intre iconite.Stie cineva vreo rezolvare?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Distanta dintre iconite se poate regla dand click dreapta pe desktop-> properties->appearance->advanced->item (icon spacing horizontal si vertical) dupa ce selectezi distanta la ambele, dai ok, apoi iar ok si apoi apply!
http://answers.microsoft.com/......1fcc9eda73

| IonutAlin96 explică (pentru RoyDupuis):

Multumesc.Ceva nou invatat si astazi, si chiar ai fost folositor happy

2 răspunsuri:
| Iulian_Ghelbere_1999 a răspuns:

Incearca de mai multe ori