| ZambetulNebuniei a întrebat:

Am o problema legata de telefon (am un Nokia C3).

Pana acum 5-10 minute era normal. Am incercat acum 5 minute sa intru in cadu de memorie ( vroiam sa ascult o melodie), dau sa intru si vad ca in loc sa imi scrie denumirea cardului (sper sa zic bine card), in locul numelui "cartela de memorie" imi apare un scris ciudat si niste semne ciudate (nu le pot reproduce). Nu m-ar deranja daca ar fi doar numele, dar imi apare ca inca mai am ocupata din memorie, dar cand intru am doar un fisier de 6, 8 mb pe care nu il pot deschide, melodiile s-au dun, la fel si temele si cel mai important mi s-au sters toate pozele.

Intrebarile mele sunt: Ce pot face sa revina la normal?

Am un virus?

De ce a facut asa?

Prima intrebare e ceea mai importanta.

1 răspuns:
| testoasa1 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de opererare pe care-l are sau du-te la magazinul de unde l-ai cumparat.