| Chitaila a întrebat:

Salut.Am o problema legata de un program.

este vorba de programul "WinRar"...am intr-o arhiva ". rar"... un folder care este parolat de mine dar i-am uitat parola.
Cine stie cum il pot dezarhiva fara a cere parola?
Sau cum pot anula parola?
Dau "Funda"...

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa-l dezarhivezi fara parola! Nu poti sa-i anulezi parola!

| 0rlando a răspuns:

Nu mai poți. Arhivele cu parolă sunt criptate și nu pot fi sparte de utilizatorul de rând cu nici un program și nici într-o mie de ani. Pe scurt, poți să o ștergi dacă ai uitat parola, că nu treci de ea.

| Skeez a răspuns:

Nu cred ca se poate...

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Pai daca e arhivat de tine ar trebui sa ai si o copie nu?

| Chitaila explică:

crying

| Chitaila explică:

Lasa m-am descurcat singur si am facut rost de "unlocker"...multumesc ca v-ati deranjat sa ma ajutati...

| Chitaila explică:

Daca mi-ati putea da o liceenta (key) pentru programul "RAR PasswordRecovery" dau funda!

| dmalexandru a răspuns:

Nu se mai poate afla deoarece programul a securizat bine pagina... Poti sa bagi nu stiu cate parole din cap dar daca nu-ti aduci aminte parola ....este cam nasol

| dmalexandru a răspuns:

Pai si ce face programul ala care l-ai utilizat, unlokeru e pentru sterge mutare si copiere atata