| AdelinCarp a întrebat:

Am o problema legata de YouTube. Cand vizionez un videoclip acesta se blocheaza pentru cateva secunde, si ruleaza bine apoi iarasi se blocheaza si tot asa. Va rog frumos, ma puteti ajuta? Dau funda daca imi merge!

Răspuns Câştigător
| PrecizeEveR a răspuns:

Mai inchide din aplicatii! curata memoria browserului, isoricul cache, cookies, curata tempul din windows si cacheul si restul cu ccleaner:
https://www.piriform.com/ccleaner/download
vezi poate ai placa video prea mica, si e normal.
Important: schimba calitatea, mai mica nu 720 sau 1024. 360. daca ai placa video slaba de la asta e, calitate prea mare.
Upgradeaza-ti Adobe flash playerul.
Bafta!:D

| AdelinCarp explică (pentru PrecizeEveR):

Am ca antivirus Advance SystemCare8

1 răspuns: