| Skynox a întrebat:

Salut, am o problema, mai devreme am sters Yahoo Mesenger, si acum incercam sa il iau iar, versiunea 11.5, am incercat si 8. tot la fel dadea, problema este aceasta : http://postimg.org/image/qykxzspwx/, cum sa fac sa mearga? Modalitati? O fii ca a expirat Windows XP? Daca da, exista vreo solutie? DAU FUNDA + VOT. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Harl3yDavidson a răspuns:

Incearca sa arhivezi setupul de la Yahoo dupa aia intra in arhiva clik pe setup si mergehappy
PS: FUNDA?

| Skynox explică (pentru Harl3yDavidson):

Cum dq. Dau click dreapta, add to archive si apoi?laughing

1 răspuns: