| LocaLocaBoy a întrebat:

Am o problema mai veche... cand incerc sa ma uit la videoclipurile de pe youtube se blocheaza si peste cateva secunde isi da restart... mi-a dat un prieten un program legat de placa video si imi mergea dar am reinstalat windowsu si nu mai stiu programul! Daca are cineva vreo idee cum sa rezolv problema ( in afara sa instalez cel mai nou adobe flash player ca am facut-o happy ) Va rog un raspuns cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Reparatoru a răspuns:

Pai depinde ce win.ai pe com***ca este un win.mai slabut, atunci trebuie sa bagi driver pentru placa video.si diferite codecuri:K-lite sau Ac.m.cp.trebuie sa vezi ce placa video ai si sa instalezi driveru ei. poate ai un cd cu drivere de la placa de baza si ai uita sa le instalezi.mai verifica.ok, bafta!

1 răspuns:
| danyello30 a răspuns:

Pai tu cand ti-ai reinstalat Windosul ar fi trebuit sa stergi tot si din celelalte partitii ale hardului adica sa le formatezi odata cu instalarea Windosului si o sa-ti mearga perfect calculatorul daca ai sa procadezi asa.Bafta!