| TheAnonimBoy a întrebat:

Salut am o problema:
Mi-am instalat un windows nou si nu am drivere pe cd si nu stiu care sunt cum pot face sa le gasesc?(am incercat cu driver detective dar nu am parola daca o are cineva va rog sa mi-o dati)

2 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Driverele le gasesti si pe google, tu trebuie sa stii modelul si marca pc-ului tau si le vei gasi foarte repede!
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai laptopt cauta pe google "modelul laptopului"+ drivers daca ai pc... e mai complicat...tre sa le cauti pe rand pe toate