| Satana_Costin_1997 a întrebat:

Salut am o problema mi se sacadeaza in jocuri chiar si in cs 1.6 se sacadeaza 30 sec sa zicem si dupa merge 2 min dupa iar 30 sec se sacadeaza am dat o cautare pe hard si mi-a dat asta eu cred ca influenteaza system si de aia mi se sacadeaza in jocuri si mergem cam greut systemu (parerea mea)de la intrarea pe desktop pana la navigarea pe net (yotube facebok musica ) va atajez o poza

http://postimg.org/image/8ifi3gyvn/ precizes ca am dat si la erori si nu mi-a dat nimica si nu am dat la quick scan cine se pricepe mai bine ca mine sa ma ajute
P.S daca schimb hardu o sa mai am probleme am dat si la task manager -performance si imi arata ca am cpu usage mare mi se duce chiar si 100% idle am dat si cautare pe net despre cpu usage si nu m-a ajutat cu nimica tot mare al am

2 răspunsuri:
| Petru1123 a răspuns:

Incearca sa iti reinstalezi windows-ul, iar daca tot ai lag, pune-ti windows xp, probabil ai un sistem prea slab pentru windows 7.

| Satana_Costin_1997 explică (pentru Petru1123):

Problema nu e de configurarea systemului
PROCESOR AMD X2 3 GHZ
RAMI 2 GB
PLACA VIDEO GT 730 eu cred ca nu este problema de system am reinstalat si windows si tot asa imi face problema este mai veche