| danyboytz a întrebat:

Salut am o problema nu mi se mai aude muzica.nu stiu ce sa fac am pus si boxele si castile dar nimic tot nu mi se aude prima data mi-a aparut o chestie cand am deschis calculatorul in care ma punea sa aleg ce pun nu stiti cum ar ma putea sa imi apare calculatorul ca dupa ca l-am deschis nu mia mai aparutva rog

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Ce chestie ti-a aparut si ce sa alegi?

Sigur e ceva din driverele placii de sunet, reinstaleaza driverul de sunet si vezi daca merge.

1 răspuns:
| Raul_6585 a răspuns:

Poate ti s-a ars placa de sunet big grin