| TheOne4Ever a întrebat:

Salut, Am o problema
Nu pot sa-mi schimb windows-ul nu stiu de ce.
Deci am setat din BIOS first boot DVD si cand imi apare sa apas enter sau orice alta tasta pentru a incepe instalarea de windows nu se apasa nici una. credeam ca tastatura e de vina si am schimbat-o cu alta si la fel. nu se apasa nimic. cum pot sa fac sa mearga? pentru a schimba windows-ul? nu schimb prima oara dar asta mi se intampla doar acum.
mersi anticipat

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Tastatura este conectata pe USB sau PS/2.

| TheOne4Ever explică (pentru jhonny999):

Da este conectata prin usb.Cum sa fac sa mearga si prin usb?

| jhonny999 a răspuns (pentru TheOne4Ever):

Intra in Bios alegi sectiunea Integrated Peripherals, si selectam Usb Keyboard Support apasam Tasta page up sau Tasta page down si vom modifica din Disabled in Enabled F10 save si press Y sau ok.