| Alexandru_Alex_1986_p189 a întrebat:

Salut,am o problema pe care nu stiu sa o rezolv la Windows, cand intru in Windows Features on or off nu imi arata acele programe.Ma poate ajuta cineva?

Ps:

4 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Daca nu ati arata windows features anseamna ca nu ai instalat windows ul bine sau tia sters cineva ceva de prin el.
Sau virus.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Uite un tutorial:How to Turn Windows 7 Features On or Off.E ceva de genul asta?

| TheWhiteDemons a răspuns:

Cauta pe Youtube

| Alexandru_Alex_1986_p189 explică:

Gata,am gasit ce trebuia sa fac, dezactivaseram eu ceva din greseala.