| Ceapaverde012 a întrebat:

Salut, am o problema pentru cei cu placi video de la AMD, de fiecare data cand instalez AMD Software-ul pe PC-ul meu si il restartez, rezolutia mi se schimba din 2560x1080 in 1920x1080 si nu o pot schimba din windows settings la loc iar nici aplicatia AMD nu mai merge deschisa, stie cineva cum se poate rezolva, daca se poate macar

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce rezolutie are monitorul in sine? Daca il schimba automat in full hd atata poate.

| PucioasaVasilica a răspuns:

Buna! Sotul meu este IT-ist mai bine de 10 de ani! L-am intrebat in legatura cu problema ta, amd-ul e vinovat, poti trece pe Intel si nu o sa mai ai problema asta