| Zdrendea_Sergiu_1980 a întrebat:

Salut,am o problema, recent mi am dus telefonul la decodat.era codat in Orange, dupa decodare am bagat cartela telekom in el si nu mai pot activa internetul! Help!?

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Salut,trebuie sa umblii la setarile din telefon pentru internet. Dar cel mai bine du-te la un service sau sediu de Orange, Vodafone, Telekom, etc. Si ei o sa te ajute, nu costa nimic(numai daca vrei sa dai tu 5 lei ca te-a ajutat). Sper ca te-am ajutat, funda? happy

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Trimite un mesaj la 6381 setari pentru internet pe telefon