| Aggares a întrebat:

Salut, am o problema. Uneori imi apare la calculator"Not Internet Acces" in ciuda faptului ca eu n-am nici-o problema cu router-ul..si dupa un scurt timp imi apare inapoi ca "Internet Acces". Ma puteti ajuta cu acceasta problema?

3 răspunsuri:
| Aggares explică:

Scuze, dar imi poti explica mai multe, despre "flood" laughing. Nu sunt asa de "destept". x.x

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Poate fii de la flood! Atunci cand cineva da flood victima nu isi mai poate folosi netul! Sper ca te-am ajutat. Sau daca ai net de la RCS RDS poate fii o problema de la ei!

| kakarot a răspuns:

Poate fi si de la mufa happy sau ai vreo problema la cablu.Verifica si asta...