| halex a întrebat:

Am o problema urgenta...Acum 1 an am cumparat o tableta Google Nexus 7(primul model)...foarte buna tableta...insa de ceva vreme bateria ma deranjeaza, ma refer la faptul ca se incarca foarte lent tinand cont ca o tin cam 8-9 ore la incarcat iar bateria nu este incarcata conplet si nu stiu daca este o problema la alimentator sau la tableta.
Va rog sa imi dati un sfat. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu as zice ca e de la incarcator dar nu pot garanta. Ai ultimul soft 4.4.4?
2. Oricum trebuie sa ai garatantie. mergi la ei ca trebuie sa o repare...

| nanalicious a răspuns:

O să îți răspund la întrebare după ce mă lămurești în legătură cu ceva. Ai pățit să se descarce, și să nu poți să stai pe ea în timp ce se încarcă fiindcă, consumă energie?

| halex explică:

@nanalicious...da, daca tableta este la incarcat si o folosesc, consuma energie. Sper ca am inteles bine intrebarea ta.