| zBobby a întrebat:

Am o problema urgenta, am un mouse a4tech care din cate vad nu mai vrea sa mearga, din cate vad. Cand il bag in mufa USB, dreapta jos imi scrie USB device not recognized! de fiecare data cand am mouseul conectat pe laptop si dau un click face un sunet dala de eroare si imi apare aia. Am incercat si alte porturi USB iar problema nu ddispare, ramane la fel. Deasemenea cand dau click pe bula imi apare o casuta, in care imi scrie o lista, unde mai jos, pe la mijloc, imi scrie ingrosat Unknown Device. Cand intru in device manager, in sirul Universal Serial Bus controllers, in randul acelor drivere, se afla unul cu semnul exclamarii numit Unknown Device. Deasemenea sa nu uit sa scriu, am CD ul de instalare, de fapt chiar l-am instalat/dezinstalat de cateva ori si imi face la fel :/. Dau funda cu cea mai mare placere big grin

2 răspunsuri:
| zBobby explică:

Mersi de sfat! asta si aveam de gand totusi vreau sa stiu daca acest mouse mai este functionabil. Stiu ca pe vechiul desktop functiona foarte bine. Acum cand il pun in functiune si apas repede pe butoanele lui, beculetul de sub el clipeste putin, dar nu ramane aprins cum ar trebui. Doar clipeste asa. foarte slab. Inca astept pareri/raspunsuri/rezolvari daca se poate. Si fundita dabia asteapta sa fie data big grin.

| andrei5752 a răspuns:

Daca no sa mearga nimic te sfatuiesc sa iti cumperi alt mouse