| TronHD a întrebat:

Salut,am o problema uriasa, de 3 saptamani mi.am luat un laptop ASUS x541 si are ca sistem de operare ENDLESS ceva legat de linux cred..in fine. vreau sa ii pun windows pentru ca endless nu accepta executabile (.exe) dar nu merge incerc cu stick si cu cd dar nu il booteaza si problema e ca are un bios de tot rahat.u e ceva foarte nou si nu gasesc ca pe alea vechi sa selectez. Puteti cauta pe Youtube biosul scriind ...ASUS new bios.va rog ajutati.ma sa rezolv cumva sa ii pun windows ca nu reusesc

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Pune-i tata windows ce windows vrei sa-ti pui?

| Packer19 a răspuns:

Ii poti pune orice windows doresti...ti-as sugera windows 10 si ti-as mai sugera sa cumperi o licenta de Microsoft ceva ca sa fii mai sigur