| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema, vreau sa deschid un program ( creation master 13) si nu merge sa-l deschid, nu merge nici cu run as adminstration pur si simplu nu merge, nu se intampla nimic, Ce fac?

4 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Ori nu ai instalat bine programul, ori antivirusul nu permite lansarea acelui program, il vede ca virus.

| colcer a răspuns (pentru robytoby):

Aceeasi problema o am si eu

| colcer a răspuns (pentru robytoby):

Aceeasi problema o am si eu.

| robytoby a răspuns:

Incearca sa instalezi programul in SafeMode, apesi tasta F8 si intri in contul de admin.
Daca nici asa nu merge, inseamna ca programul are ceva, ori nu a fost descarcat complet.