| SalamanderMan a întrebat:

Salut, am o probleme cu mouse-ul. Deci, uneori, cand apas click stanga, actioneaza ca si cum as apasa click dreapta. Doar uneori face asa, doar ca poate deveni enervant. Imi face asa de cateva zile, mouse-ul il am de aproape un an. Credeti ca este ceva de la mouse?

3 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Vezi la setarile lui ca este o optiune pentru asta

| Aimwork a răspuns:

Clar este de la mouse.
Ia.ti altul!

| Davox a răspuns:

In principiu butonul din interiorul mouseului atinge "clapeta" exterioara pe care o apesi tu. Asta se poate datora mai multor lucruri de cele mai multe ori fiind impuritati dar totodata poate fi si o defectiune tehnica. Incearca sa il deschizi si sa il cureti... succes