| ZambetulNebuniei a întrebat:

Am o probleme cu un mouse, cand il conectez la pc-ul meu (la altele merge fara probleme) il conecteaza si il deconecteaza in mod continuu. Celalalt mouse funcitoneaza si cum am spus si in paranteza, acesta merge pe alte pc-uri, doar la al meu are probleme.
Ce pot face?
A functionat ok primele 2 luni.

3 răspunsuri:
| ZambetulNebuniei explică:

Sa nu uit, nu conteaza la ce port il conectez, tot asta face. A functionat doar cand am conectat la pc un "prelungitor" la care a fost si el conectat.

| AlexDFY a răspuns:

Incearca sa l bagi in alta mufa. Daca nu, incearca cu alt mouse, pe pc ul tau. Daca alt mouse merge, atunci cumpara altul.

| ZambetulNebuniei explică (pentru AlexDFY):

Merge alt mouse si am incercat toate mufele.
Totusi, am reusit sa il fac, fortandu-i deconectarea din device manager, dupa care l-a acceptat normal.