| Barba1 a întrebat:

am o statie gt-3tp si as vrea sa stiu daca merge si care e frecventa acea de se aud tiristi cu statiile lor

7 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Sa inteleg ca este statie portabila. Canalul este 22 si frecventa 27. 225MHz modulatie FM. Este bunicica. Mai bine cumpara una fixa.

| Barba1 explică (pentru emilitalia):

Problema e cum o setez și de unde!

| emilitalia a răspuns (pentru Barba1):

De unde scria Band ii introduci frecventa.

| Barba1 explică (pentru emilitalia):

Multumesc oricum dar nu am reusit nimic

| emilitalia a răspuns (pentru Barba1):

Am scris putin mai sus sa cumperi una fixa. Treaba te ce faci.

| Barba1 explică (pentru emilitalia):

Am înțeles ideea dar voiam sa știu dacă cu ce am eu merge sa prind frecventa! Mulțumesc!

| emilitalia a răspuns (pentru Barba1):

Nu o cunosc personal deoarece eu am fixa dar daca te straduiesti putin ai sa reusesti. Ce dracu omule nu este calculator ci o amarata de statie cu doua- trei butoane.