| M371n1s7 a întrebat:

Am o tableta Allview 2 Speed Quad si i-am dat resetare si mi-a aparut sigla de la Allview si de cateva ore numai asta sta. Ce as putea face? sad sad

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Poate merge o resetare tinand butonul pornire/oprire apasat mai mult de 10 secunde.

Daca are buton de reset, de exemplu poate are un orificiu de resetare in care se introduce un ac (mai bine sa nu fie ascutit) care impinge un intrerupator si isi da reset. Atentie sa nu bagi acul in orificiul de la microfon ci la reset (ca sa nu intepi microfonul in loc de reset)

| Eastwood a răspuns:

Si mie imi facea la fel telefonul, aveam un LG, mergi cu tableta la firma de unde l-ai cumparat, e o eroare de soft. O sa o rezolve ei!

Răspuns utilizator avertizat