| lucian69 a întrebat:

Am o tableta android si se misca foarte greu i-am dat restarturi dar tot asa merge. Ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand sa descarci de pe store Clean Master, mai fa si tu curat prin ea, mai elibereaza din memoria ram, dar performante mai bune nu prea ai sa scoti. Ti-a cam obosit androidul cel mai bine ar fi sa o resoftezi.

Bft!

2 răspunsuri:
| ShadoWCrist a răspuns:

Incearca o resetare din fabrica, insa se va sterge tot din ea. Bafta!

| RobertSteaua02 a răspuns:

Descarca de pe Magazin Play Clean Master, iar pe langa asta, mai dezinstaleaza din aplicatii, daca ai multe!