| ClaraMaria09 a întrebat:

Am o tableta ASUS Transformer Pad, de 10 inch. O am de aproximativ 3 ani. Nu mai functioneaza corect: nu mai face contact mufa de incarcat si touchscreen-ul nu functioneaza mereu (are toane). Si as vrea sa ma descotorosesc de ea. Poate sa o vand pentru piese sau ceva de genul. N-as vrea sa investesc in a o repara. Soft-ul merge perfect normal, nu mi-a facut deloc probleme cat inca o putea folosi. Ce mi-ati recomanda sa fac cu ea? Sa o vand pentru piese sau?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Mary012 a răspuns:

Poti sa iei o mufa OTG si un Multi USB si sa o folosesti cu mouse si tastatura sau o poti vinde pentru piese cum ai spus si tu