| gtr2rr3 a întrebat:

Am o tableta cu diagonala 10.1 full hd cu memoria de 16gb și 1ram și Android 4.4.2. De ceva timp o folosesc destul de rar cam odată pe săptămâna...Am 4 jocuri pe ea.
Întrebarea mea este dacă sa o vând sau nu...deoarece am și un telefon care îl folosesc destul de intens!
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vad de ce ar fi problema noastră.

| Cancerigen a răspuns:

Salut,

De ce nu o dai cuiva din familie? Iti recomand s-o vinzi doar daca iti iei alta ca cine stie cum ti se strica telefonul si dupa te plangi ca nu mai ai pe ce sa te joci.

| Tataiecuvaloare a răspuns:

O poti face cadou de Crăciun cuiva drag!