| AlexRizi a întrebat:

Am o tableta de 7", ecran capacitiv multitouch, 512MB pe ram procesor 1Ghz, camera web HD, android 4.0... va rooog vreau sa o schimb, dati-mi niste pareri sau chiar propuneri....va rooog mult, este urgent!

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Poti sa ne dai numele tabletei? daca nu ai un telefon prea stralucit, iti sugerez sa pui tableta pe un site de vanzari, sa o vinzi, sa iti vinzi dupa aceea si telefonul, si. daca iti iei 400pe aceasta tableta si 300pe telefon iti iei un telefon SH super bun! Mai strangi putin si iti iei Galaxy S2! Sau daca vrei sa nu mai pui bani, iti iei Optimus L7 NOU!
Daca vrei sa schimbi cu o alta tableta, mai ales daca tableta ta este NO-NAME, nu ai prea multe sanse sa faci o afacere buna!

| AlexRizi explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Sall, este un serioux S733 tab, cumparata de craciun, destul de buna, tinand cont ca este made in china laughing Merg aplicatii destule dar vreau altceva si ca telefon am un s3 mini primit codouwinking... mersi oricum! Spune si site-ul te rog!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru AlexRizi):

Okazii.ro, normal laughing

3 răspunsuri:
| AlexRizi explică:

Ok... chiar t rog!