| Ioan_Dospinescu_1973 a întrebat:

Am o tableta E-boda IzzycommZ74 si am o problema cu ea... de dimineata cand incerc sa o aprind ecranul incepe sa palpaie, am incercat si sa apas butonul de pornire 15 secunde sa se restarteze dar tot nu merge. Ce pot sa fac ieri mergea foarte bine si nu avea nimic?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E aia de la promotia de la Petrom nu? E praf tableta eu zic ca nici nu merita sa dai bani sa o repari

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Incearca sa apesi pe butoanele de power si volum simultan, si selectezi din lista aceea, wipe factory and reset, deoarece la a mea a mers!
Bafta!winking