| FraiericaGeamantan a întrebat:

Am o tableta e-boda si nu mai merge butonul on off. S-a stins si am băgat-o la încărcat. Se poate aprinde?

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Dupa ce se incarca bateria, trebuie sa mearga daca nu e nimic stricat.

| RaduTN a răspuns:

Salut.
Nu, nu se poate aprinde. Daca s-a stins o sa iti apara doar bateria ca se incarca si dupa ce s-a incarcat complet nu o sa iti mai arate nimic.
Du-te la service si spune-le sa-ti repare butonul ca fara acest buton ti tableta cam degeaba.

Bft wave

| FraiericaGeamantan explică:

Am aprins/o cu butonul d volum. Merge si fara el