| claudiu2246 a întrebat:

Salut,am o tableta Samsung Galaxy Tab 3, 10.1",model GT-P5220 si de la un timp bateria se descarca foarte repede, in primele 3-4 luni nu aveam probleme, o incarcat odata la 2 zile,dar acum se descarca extrem de repede.Ce as putea sa fac sa nu se mai descarce, sa fie iar ca la inceput?

1 răspuns:
| sosostore a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa ii faci...las-o sa se incarce full si apoi foloseste-o. nu te juca cu ea in timp ce este la incarcat. Majoritatea tabletelor se strica din aceasta cauza