| graffiti a întrebat:

Salut am o tableta si nu stiu cum sa-i fac poza la ecran stie cineva vreo aplicatie.

5 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

Butonul de blocare si de home, apasate simultan.

| IulioNagato a răspuns:

Daca nu merge cum a spus cristi tofan poate merge si cu HomeButon+Back

| DragosRottweiler98 a răspuns:

Hmm,ai tableta I-Pad sau de la google cu android? Daca ai de la I-Pad apasa butonul de blocare si butonul home, daca ai tableta cu android nu cred ca merge sa ii faci poza la ecran...sad

| Eva20462 a răspuns:

Ba poti... uite eu am tableta si la mine e asa apesi pe butonul de blocare si tii pe butonul de a da volumul mai jos(mai incet)
Funda