| Andrei9923 a întrebat:

Salut, am o tableta utok hello 7q si am cateva jocuri instalate, inclusiv asphalt 8 si mai am spatiu liber 2, 30gb, când intru în asphalt 8, dau pe play si aleg harta si imediat îmi apare ceva care îmi spune ca nu am destul spatiu pentru a instala restul jocului cred., ce sa fac ca să mă pot juca?

1 răspuns:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

2, 30gb pe tableta sau mai ai un card de memorie? Daca ai card de memorie, aia e memoria cardului, daca nu ai, inseamna carestul jocului ocupa prea mult spatiu, fiindcă daca mai ai 2, 30gb liberi, tableta nu ii poate folosi pe toți pana rămân la 0, fiindcă tableta are nevoie de niste memorie liberă ca sa meargă aplicatiile bine, fara lag.Incearca sa mai stergi din jocuri sau pozele ce nu iti mai trebuie.