| AdytzuDark a întrebat:

Salut am o tableta Vodafone Smart tab 4 si aseară lăsato sa se descarce la 0% si cand am băgați la încărcat si am vrut sa-i dau drumul numai pornește menționez ca am încărcător pe spatele tabletei ca cel original numai încărca. Ce poate avea.

1 răspuns:
| vladys a răspuns:

Verifica butonul tabletei poate este stricat sua il orpeste ceva inauntru, daca nul verifica priza, incearac la alta daca nu, incearca cu inca unu nou incarcator, daca nu si nu du-te la garantie cu ea sau daca nu ai garantie du-te la un gsmwinking.