| BosulThau a întrebat:

Salut, am o versiune de windows din 2016 si vreau sa folosesc photoshop ultima versiune, dar nu pot deoarece imi trebuie update la windows pana la windows anniversary update. Daca descarc de pe net updateul, exista vreun risc sa-mi stric calculatorul si sa il reinstalez din nou? Si daca iese cu succes updateul, exista niste dezavantaje sau ceva?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e windows luat, exista sansa sa primesti notificare ca e activat. Si cred ca trebuie sa descarci mai multe, pentru ca sigur mai is updates intre anniversary si ce ai tu.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Ca trebuie activat.*

| BosulThau explică (pentru Wr3nch):

Nu exista vreun program sau ceva, care sa instalez toate updateurile?

| Wr3nch a răspuns (pentru BosulThau):

Nu in cazul tau, pentru ca probabil e modificat sa nu isi faca updateuri. Cel mai okey e reinstalare cu imagine de pe site-ul Microsoft, Gasesti chei de activare lejer cu 50 de lei si ai toate update-urile pe care le vrei.